מדריך למשתמש - Frontask CRM

עדיין לא לקוחות?

ניהול המערכת - תבנית הצעות מחיר


מהן תבניות מהן תבניות הצעות מחיר יצירת תבניות הצעות מחיר1. מהן תבניות?

מערכת FronTask טומנת בחובה כלים רבי עוצמה לייעול התהליכים הארגונים בחברה. אחד מהכלים הללו הוא כלי התבניות. תבניות מאפשרות לך ליצור מערך של מסמכים מסוגים שונים, אותם ניתן להחיל על מצבים דומים אשר העובדים בחברתך נתקלים בהם באופן שוטף.

נסה לדמיין תבנית כמערך לגו מוכן – יש לך אלמנטים בנויים, הקיימים במערכת, שאתה יכול לקחת ולהלבישם במקומות שונים על לוח הלגו. אתה יכול להשתמש במבנים המוכנים הללו, או ליצור תבניות חדשות, נוספות, בהתאמה ללוח הלגו שלך – בהתאם לצרכי העסק שלך.


2. מהן תבניות הצעת מחיר

מערכת FronTask יודעת לשמור עבורך במערכת מספר תבניות שונות – תבניות דוא"ל, תבניות SMS, וגם תבניות הצעות מחיר. אתה יכול ליצור מספר תבניות כאלו, בהתאם לרצונך ולשלב בכל סוג של הצעת מחיר אלמנטים שונים.
ניתן להפריד סוגים שונים של הצעות מחיר לפי קטיגוריות של מוצרים, ולהשתמש בפרמטרים שונים שהוזנו מרש לתוך המערכת כדי לייחד כל סוג.

הוספת תבנית הצעת מחיר

3. הוספת תבנית הצעת מחיר1. כדי ליצור תבנית הצעת מחיר נגד לתפריט העליון ניהול המערכת > תבניות > הצעות מחיר. נוכל לראות בצדו הימני של החלון טבלה ובה רשימת תבניות הצעות המחיר הקיימות במערכת, וגם נוכל להוסיף באמצעות טבלה זו תבנית חדשה.

2. נבחר באפשרות הוספת תבנית ובמקום המתאים נזין את שם התבנית. בסיום יש ללחוץ insert כדי לשמור את הנתונים שהוקלדו למערכת.

3. בצידו השמאלי של החלון נזין את הפרטים המלאים הנוגעים לתבנית שימו לב שהשם כבר הוזן למערכת. שאר הפרטים שיש למלא הם נושא וחלון דמוי כתבן לתוכו יש להזין את הפרטים.

4. בחלון דמוי הכתבן ניתן להקליד ולעצב טקסט. זה המקום שלכם לתכנן את הטקסט, הן מבחינת העיצוב והן מבחינת הניסוחים.

תוכלו גם להשתמש באפשרויות המתקדמות שלמערכת FronTask ולקשר את תבנית הצעת המחיר עם:
א. פרמטרים שונים, אשר יקנו להצעת המחיר נופך אישי של פניה וטיפול. הפרמטרים השונים מתקשרים עם מסד הנתונים של תוכנת FronTask ויודעים לשלוף משם את הנתונים בפועל (כמו שם הלקוח, שם העובד המטפל, דואר אלקטרוני, מספרי טלפון ועוד). ר' עוד סקירה על הפרמטרים
ב. קבצים מצורפים – כמו קבצי תמונה של לוגו וחתימה. ר' עוד סקירה על צרופות

5. חלון הערות ברירת מחדל : אם ישנה בהצעת המחיר שלך הערה שאתה צופה שתחזור פעמים רבת, תוכל להכניסה לחלון זה והיא תתוסף להצעות המחיר שלך באופן אוטמטי, אלא אם תבחר בשלב הסופי של שליחת התבנית לערוך הערות אלו (למשל הגבלת תוקף ההצעה בזמן מסוים; פרטים נוספים על רכישת 'התקנה' וכן הלאה)

בנית הצעת מחיר בחלון הכתבן