מדריך למשתמש - Frontask CRM

עדיין לא לקוחות?

ניהול תבניות חיובים זיכוים


מהן תבניות מהן תבניות חיובים / זיכוים יצירת תבניות חיובים זיכוים1. מהן תבניות?

מערכת FronTask טומנת בחובה כלים רבי עוצמה לייעול התהליכים הארגונים בחברה. אחד מהכלים הללו הוא כלי התבניות.
תבניות מאפשרות לך ליצור מערך של מסמכים, או תהליכים, מסוגים שונים, להחלה על מצבים דומים אשר העובדים בחברתך נתקלים בהם באופן שוטף.

נסה לדמיין תבנית כמערך לגו מוכן – יש לך אלמנטים בנויים, הקיימים במערכת, שאתה יכול לקחת ולהלבישם במקומות שונים על לוח הלגו. אתה יכול להשתמש במבנים המוכנים הללו, או ליצור תבניות חדשות, נוספות, בהתאמה ללוח הלגו שלך – בהתאם לצרכי העסק שלך.


2. מהן תבניות חיובים / זיכוים?תבניות חיובים וזיכוים הן בעצם תבניות הזמנה. אנו יוצרים במערכת מבעוד מועד מספר תבניות כאלו.

מערכת FronTask יודעת לשמור עבורך במערכת מספר תבניות שונות – תבניות דוא"ל, תבניות SMS, וגם תבניות להזמנת מוצרים מצידו של הלקוח. 

תוכל גם לשלב את עוצמת כלי ההזמנה בעבודתך מול ספקיך השונים, ולשלוח להם את ההזמנה המדויקת מתוך המערכת, ולהשתמש לשם כך בתבנית נפרדת שיצרת עבור הזמנה מספק.


הוספת תבנית חיובים זיכוים


3. יצירת תבנית לחיובים וזיכויים


1. כדי ליצור תבנית הצעת מחיר נגד לתפריט העליון ניהול המערכת > תבניות > חיובים/זיכויים.
נוכל לראות בצדו הימני של החלון טבלה ובה רשימת תבניות הצעות המחיר הקיימות במערכת, וגם נוכל להוסיף באמצעות טבלה זו תבנית חדשה.

2. נבחר באפשרות הוספת תבנית ובמקום המתאים נזין את שם התבנית. בסיום יש ללחוץ insert כדי לשמור את הנתונים שהוקלדו למערכת.

3. בצידו השמאלי של החלון נזין את הפרטים המלאים הנוגעים לתבנית שימו לב שהשם כבר הוזן למערכת. שאר הפרטים שיש למלא הם נושא וחלון דמוי כתבן לתוכו יש להזין את התוכן.

4 ניתן גם להשתמש באפשרויות המתקדמות של מערכת FronTask ולקשר את התבנית עם:

א. פרמטרים שונים, אשר יקנו להצעת המחיר נופך אישי של פניה וטיפול. הפרמטרים השונים מתקשרים עם מסד הנתונים של תוכנת FronTask ויודעים לשלוף משם את הנתונים בפועל (כמו שם הלקוח, שם העובד המטפל, דואר אלקטרוני, מספרי טלפון ועוד). ר' עוד סקירה על הפרמטרים

ב. קבצים מצורפים – כמו קבצי תמונה של לוגו וחתימה. ר' עוד סקירה על צרופות

ברגע שנוצרה התבנית, ניתן להשתמש בה כדי לשלוח הזמנה (מעין חשבון עיסקה), ללקוח או לספק.